Хорошою традицією для учнів Млинівської ЗШ №3 стала участь у щорічному Всеукраїнському турнірі з географії. Цей рік не став винятком, адже команда десятикласників школи взяла участь в обласному етапі змагань. Млинівські географи показали хороший результат, виборовши на третьому етапі третє місце. Команда складалась з п`яти учасників: Приступи Назарія, Устимчук Діани, Довгалюка Дмитрія, Бегас Богдани та Волошин Анастасії. Капітаном команди був Приступа Назарій, наділений глибокими знаннями з географії, є переможцем з обласного етапу олімпіади з даного предмету, виявив неабиякі лідерські здібності і зумів вдало організувати команду. Устимчук Діана показала ґрунтовні знання з географії, продемонструвала велику наполегливість та волю, адже звикла завжди здобувати перемогу. Дмитро Довгалюк - обдарований, начитаний юнак, вразив уасників та суддів всебічним розвитком, кмітливістю та ігровим запалом. Бегас Богдана, яка також вперше брала участь у турнірі, відразу ж виявила блискучу, свій високий інтелектуальний рівень з вміння працювати у команді. Анастасія Волошин також вдало виступила, заробила декілька балів для фонду команди та підійшовши до деяких питань креативно, проявила уміння та навички порівняльного аналізу. Хоч у такому складі команда грала вперше, але завдяки своїй зібраності, оптимізму, єдності та вірі у власні сили , змогла показати себе. Турнір згуртовує учасників, розкриває таланти та вміння, вчить конструктивній полеміці, допомагає проявити себе та, звичайно ж . знайти нових друзів. Приємно, що Млинівщина має юні обдарування і може пишатися досягненнями учнів у різних змаганнях, олімпіадах, турнірах.
Парфенюк Ольга Володимирівна – вчитель географії Млинівської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Ольга Володимирівна – неординарний педагог, досконало володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, володіє широким спектром стратегій навчання. Наполеглива у праці, мудра, справедлива, вимоглива до себе і до своїх учнів, постійно перебуває у творчому пошуку. Форми і засоби навчання, які використовує вчитель, спрямовані на формування творчої особистості.
Парфенюк О.В. – відповідальний, добросовісний і сумлінний працівник, значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує їх до участі в олімпіадах, конкурсах, турнірах. ЇЇ учні неодноразово перемагали в ІІ, ІІІ, IV етапах Всеукраїнських олімпіад з географії та економіки.
Географічні турніри ваблять своєю новизною, сучасністю питань, глибиною їх розкриття. Під час турніру з географії учні бачать новизну науки, зв’язок із сьогоденням, по-іншому споглядають на шкільний предмет. Підхід до розкриття питання вражає різноманітністю способів його вивчення та викладу. Цікавими є питання про можливі варіанти виходу із сучасних проблемних ситуацій, криз, а ще цікавішими є доповіді самих учасників, які захоплюють своєю креативністю та неординарністю мислення.
Традиційною для учнів Млинівської школи №3 стала участь у щорічному Всеукраїнському турнірі з юних біологів. Цей рік не став винятком, адже команда десятикласників школи взяла участь в обласному етапі змагань, виборовши на третьому етапі друге місце. Команда складалась з п`яти учасників: Приступи Назарія, Засадко Вікторії, Довгалюка Дмитрія, Бегас Богдани та Волошин Анастасії.
Турнір з біології дозволяє розвинути в учнів ширше бачення і сформувати свою думку по окремих питаннях, взяти участь в обговоренні сучасних, винесених за межі програми тем, а також спробувати свої сили, свої знання застосувати на вищому рівні обговорення, як у вищих вузах. Кожен учасник турніру може відчути себе справжнім науковцем, спробувати свої сили у командній грі, що є дуже важливим на турнірі. Цей вид інтелектуальних змагань допомагає підняти не лише рівень розумових та ораторських здібностей, але і самооцінку, віру у власні сили, командний дух учасників. Учні нашої школи вже не один рік здобувають перемоги на обласних турнірах, задоволені їх проведенням та рівнем організації.
Саме тут учні вчаться вести диспути на високому науковому рівні, логічно і послідовно доводити свою думку, не нав’язуючи її, що в межах уроку часом буває неможливим. Багато учасників турніру обирають професії біологічного напряму, шкодують, що вже вийшли за межі школи і вже не можуть грати у таких турнірах.
Поліщук Оксана Василівна – вчитель біології Млинівської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів. Спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, що забезпечують результативність навчання та виховання учнів. Талановитий педагог, цікава та багатогранна особистість. Оксана Василівна досконало знає свій предмет, ефективно впроваджує нові підходи у навчанні біології. Активізує інтерес учнів через впровадження інтерактивних методів, забезпечує зв'язок теорії з практикою.
Відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі та найпростіші) вдруге проходили на базі Млинівської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь 5 команд із Дубенського, Костопільського, Млинівського районів, міст Дубно та Рівне, всього 17 учасників, які змагалися з 31 моделлю у наступних категоріях:
модель літака класу F-1-L;
модель літака класу “Mini stick”;
модель метального планера на тривалість польоту в залі класу F-1-N;
модель літака для початкового моделювання класу F-1-M.
Команда нашого району складалася з учнів ЗШ №3 Поліщука Дениса, Драченка Назара та Рудніка Дмитра, керівник - Варійчук Микола Васильович.
Дані змагання поки що не такі масові, як в інших видах авіамодельного спорту. Через обмежену кількість глядацьких місць не всі бажаючі мали змогу за ними спостерігати, однак ті маленькі вболівальники, що потрапили на захід, залишилися задоволеними і, можливо, незабаром поповнять чисельну сім’ю юних підкорювачів неба.
Згідно протоколів роботи суддівської колегії ІІ місце виборола команда Млинівського районного будинку творчості школярів – учнів Млинівської ЗШ №3;
В індивідуальному заліку наші авіамоделісти здобули 4 перемоги:
Руднік Дмитро - клас F-1-N - І місце
Драченко Назар - клас F-1-L - І місце
Поліщук Денис - клас F-1-M - ІІІ місце
клас F-1-N - ІІІ місце
Авіамоделювання – це поширений вид технічної творчості, одне з улюблених занять учнівської молоді. Мікромоделі та найпростіші - вид авіамодельного спорту, який приваблює багатьох своєю витонченістю польоту, адже тут моделі вагою всього декілька грамів, і реагують на найменший повітряний потік.
Участь у змаганнях — чудова нагода для спортивно-технічного зростання та активного і цікавого відпочинку. Тож щиро вітаємо переможців змагань, які завдяки спортивній майстерності та волі до перемоги отримали заслужені нагороди.
Наші авіамоделісти взяли також участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі) на аеродромі «Воронів» Гощанського району Рівненської області. Даних змаганнях також здобули 2 перемоги:
Поліщук Денис – І місце у класі F-1-A;
Новосад Андрій – ІІІ місце у класі F-1-J.
Варійчук Микола Васильович – вчитель трудового навчання, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Микола Васильович – вчитель із значним професійним потенціалом, досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, наполегливий у досягненні поставленої мети.
Значну увагу приділяє технічній творчості дітей, працює над розвитком їхніх здібностей. Вчитель вміє передати знання., вміння та навички своїм учням.
|