У 1-А класі цікаво пройшов урок "Талановита Україна. Секрети майстрів" з курсу "Я досліджую світ". На урок до дітей завітала млинівська художниця Августін Ніна Миколаївна. Її роботи- це унікальний талант, вони заворожили уяву дітей.
Ніна Миколаївна - не лише талановита художниця, але і чудова співрозмовниця. Вона цікаво розповідала дітям про секрети своєї майстерності, про різні техніки виконання своїх робіт, радила учням спробувати себе у мистецтві.
![](/1A/14-02/1.jpg) ![](/1A/14-02/2.jpg) ![](/1A/14-02/3.jpg) ![](/1A/14-02/5.jpg) ![](/1A/14-02/4.jpg)
![](/1A/14-02/6.jpg) |