Субота, 23.02.2019, 02:30Вітаю Вас Гість | RSS
Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Млинівської селищної ради
Меню сайту
Категорії
Інформаційні матеріали [250]
Готуємось до ЗНО [29]
Готуємось до ДПА [16]
Методична скарбничка [3]
Гордість школи [2]
НУШ [9]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 297
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Інформаційні матеріали

Зарахування учнів до 1 класу

Зараховано до 1 класу Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

1

Баденик Іван Сергійович

2

Базарін Олександр Петрович

3

Баняс Ірина Юріївна

4

Бирук Софія Ярославівна

5

Борисова Тетяна Олександрівна

6

Войт Назарій Віталійович

7

Гарбар Анастасія Сергіївна

8

Гасяк Максим Романович

9

Доманський Роман Сергійович

10

Карпінський Богдан Миколайович

11

Карпінський Назар Миколайович

12

Карпунь Маргарита Іванівна

13

Козачук Тимофій Юрійович

14

Коїш Самуїл Миколайович

15

Колчак Ярослав Михайлович

16

Копервас Марія Валеріївна

17

Корицька Ангеліна Дмитрівна

18

Костюкевич Артем Іванович

19

Кузьмич Олександра Ростиславівна

20

Кулацький Тимофій Леонідович

21

Куярова Ірина Андріївна

22

Литвинець Максим Вікторович

23

Маган Роман Васильович

24

Максімов Артем Вікторович

25

Мельничук Єва Володимирівна

26

Михальчук Максим Ігорович

27

Михальчук Юстина Володимирівна

28

Михащук Максим Сергійович

29

Музика Вероніка Віталіївна

30

Наперковський Владислав Геннадійович

31

Наумчук Ярослав Андрійович

32

Новосад Софія Святославівна

33

Онищук Станіслав Михайлович

34

Павлюк Дмитро Юрійович

35

Пономаренко Анастасія Володимирівна

36

Попілевич Вадим Богданович

37

Рачинський Тарас Святославович

38

Рудик Дмитро Михайлович

39

Сауляк Софія Андріївна

40

Сидорук Тимофій Олегович

41

Симутенко Станіслав Олексійович

42

Слободська Ірина Миколаївна

43

Соловей Ярослав Ігорович

44

Солтис Кирило Олександрович

45

Степчук Тарас Михайлович

46

Теребус Сергій Андрійович

47

Тітова Ріана Андріївна

48

Феденюк Злата Юріївна

49

Цукор Денис Сергійович

50

Шастун Орест Сергійович

 

Зараховано до першого класу Владиславівської філії І-ІІ ступенів:

№ з\п

Прізвище, ім’я по батькові

1

Балко Дмитро Ігорович

2

Володимирець Валентин Олександрович

3

Грицюк Ілля Васильович

4

Заруба Назарій Вікторович

5

Ковальчук Іван Олександрович

6

Конащук Олександр Дмитрович

7

Лаката Максим Олегович

8

Петренко Сергій Олександрович

9

Пікула Софія Олександрівна

10

Столярчук Ярослав Іванович

11

Фенюк Владислав Михайлович

12

Цісарук Вікторія Олександрівна

13

Чиркова Вікторія Олександрівна

14

Ювковецька Яна Сергіївна

 

Зарахано учнями першого класу Перемилівської філії І-ІІ ступенів:

 

Прізвище, ім’я по батькові

1

Андрухов Валентин Анатолійович

2

Андрухов Роман Васильович

3

Лукащук Кароліна Романівна

4

Савончук Аліна Романівна

5.

Сіренко Софія Василівна

 

Категорія: Інформаційні матеріали | Додав: mlynivschool3 (20.06.2018)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МОН молодь спорт

Освіта Рівненщини

Управління освіти РОДА

Нова українська школа

Новини сайту
[19.02.2019][НУШ]
"Я досліджую світ" у 1-В класі (0)
[15.02.2019][НУШ]
Інсценізація української народної казки. 1-А клас (0)
[15.02.2019][НУШ]
Інсценізація української народної казки. 1-В клас (0)
[15.02.2019][НУШ]
Інсценізація української народної казки. 1-Б клас (0)
[15.02.2019][НУШ]
"Я досліджую світ" у 1-А класі (0)
[15.02.2019][НУШ]
Педагогіка партнерства в дії! (0)
[04.02.2019][Готуємось до ДПА]
ДПА-2019 (0)
[03.02.2019][Інформаційні матеріали]
7 мультфільмів для школярів про інтернет-залежність (0)
[31.01.2019][НУШ]
«Свято зимуючих птахів» у 1-Б класі (0)
[30.01.2019][Готуємось до ДПА]
ДПА - 2019 (0)

Нове на Педпресі

Пошук
Архів записів