П`ятниця, 25.05.2018, 19:36Вітаю Вас Гість | RSS
Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Млинівської селищної ради
Меню сайту
Шкільне життя
Інформаційні матеріали [238]
Готуємось до ЗНО [25]
Готуємось до ДПА [14]
Методична скарбничка [3]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 279
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Інформаційні матеріали

Творче обдарування школи-2015 (олімпіади)

 Карачун Ірина Вікторівна – учениця 7 класу Млинівської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів. Здібна, відповідальна і сумлінна учениця, має глибокі знання з багатьох предметів. Ірина відзначається високим рівнем загального розвитку, ерудована, старанна, вміє працювати самостійно.

З молодших класів бере участь у літературних і інтелектуальних конкурсах, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

У 2014-2015 навчальному році здобула ІІІ місце у обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У вільний час любить читати, грати на гітарі, подорожувати.

 

Волошин Анастасія Віталіївна - учениця 10 класу Млинівської ЗШ №3. Настя весела, цілеспрямована, відповідальна,товариська. Бере активну участь у житті школи. Захоплюється читанням художньої та наукової літератури, малюванням і співом. Закінчила шість років музичної школи за фахом «фортепіано». Любить проводити час у колі друзів, подорожувати та пізнавати щось нове і незвідане.

Має відмінні результати з усіх навчальних дисциплін. Любить і розвиває уміння з гуманітарних предметів.

Найвищих результатів у 2014-2015 навчальному році

з української мови та літератури – ІІ  місце у ІІІ етапі олімпіади; з російської мови та літератури – І місце у ІІІ етапі олімпіади, взяла участь у IV завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури. Також стала призером в обласному етапі щорічного Всеукраїнського турніру з географії, біології.

 

Король Любов Павлівна – вчитель української мови та літератури, світової літератури Млинівської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів. Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Любов Павлівна вміло застосовує професійні знання в педагогічній діяльності. Досконало володіє вмінням активізувати навчальну діяльність учнів, створює позитивну мотивацію учіння. Вчитель постійно розвиває інтерес учнів до знань, виховує прагнення до постійного їх поповнення. Засвоєння учнями програмових вмінь та навичок досягає завдяки диференціації, індивідуалізації навчання, врахування психологічних особливостей учнів.

 

 

 Приступа Назарій Володимирович – учень 10 класу Млинівської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів.

Протягом навчання в школі зарекомендував себе як здібний учень.

Світ його захоплень надзвичайно різноманітний: іноземні мови, географія, музика(гра на гітарі та барабанах), велосипедний спорт, скейтбординг, художня література, колекціонування книг, подорожі.

Приступа Назарій у 2014-2015 навчальному році брав участь у олімпіадах з географії (ІІ місце на обласному етапі) та французької мови (І місце на обласному етапі, виступаючи за 11 клас, та участь у останньому, ІV етапі олімпіади в Ужгороді), був учасником команди Млинівської ЗШ №3 на обласних турнірах «Юних географів» (ІІІ місце) та «Юних біологів» (ІІ місце), був учасником районного конкурсу читців-декламаторів (ІІ місце), здав іспит DELF B2, був учасником команди Млинівської ЗШ №3 на туристичному зльоті, активно проявляв себе у різноманітних творчих заходах школи. Також цього навчального року був учасником міжнародної конференції MFGNU (Modele Francophone Grenoblois des Nations Unies), що відбувалася в у Франції в місті Гренобль. Там учень мав змогу відчути себе у ролі дипломата, представляючи Італію у арктичному форумі. Проте конференція відбувалася на французькій мові.

Приступа Назарій  - яскрава особистість, якій притаманна оригінальність, креативність на нестандартність мислення.

 

Каліщук Таміла Михайлівна - вчитель французької мови, вчитель вищої категорії,  старший вчитель. Творчий , ерудований, вимогливий до себе та учнів педагог. У навчально-виховному процесі використовує найновіші досягнення психолого-педагогічної науки, інноваційні технології, засоби мультимедії, проведення нестандартних уроків.

   Впровадження у її роботі креативних методів сприяє ефективному формуванню творчої особистості школярів, розвитку їх логічного мислення, спонукає до пошукової діяльності учнів через створення власних проектів, роботу над особистими портфоліо.

 Головні акценти у своїй роботі учителька спрямовує на розвиток творчих  компетентностей учнів, досконало володіє методикою сучасного уроку, постійно перебуває у творчому пошуку. Використання на уроках лінгвокраїнознавчого матеріалу підвищує мотивацію та інтерес до вивчення іноземної мови.

Вчителька цілеспрямовано і плідно проводить позакласну роботу, працюючи над розвитком творчих здібностей учнів, залучає їх до участі у різноманітних заходах, конкурсах.

         ЇЇ учні три роки поспіль є учасниками і призерами Всеукраїнського конкурсу з французької мови «Галлус».

 

   Співпрацюючи з Французьким Альянсом міста Рівне, учні мають змогу зустрічатися з носіями мови, відвідувати країну, мова якої вивчається, брати участь у різноманітних конкурсах, оголошеним цією організацією.

 

 

   Завдяки співпраці з французькою волонтерською організацією «Ажір»

у школі обладнано кабінет- бібліотечний центр, де учні мають змогу користуватись літературою французьких авторів, підручниками своїх закордонних ровесників, словниками, енциклопедіями ,тощо.

   Все це дає вагомий результат. Упродовж багатьох років вихованці Таміли Михайлівни виборюють призові місця у І, ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з французької мови.

 

Парфенюк Ольга Володимирівна – вчитель географії Млинівської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Ольга Володимирівна – неординарний педагог, досконало володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, володіє широким спектром стратегій навчання. Наполеглива у праці, мудра, справедлива, вимоглива до себе і до своїх учнів, постійно перебуває у творчому пошуку. Форми і засоби навчання, які використовує вчитель, спрямовані на формування творчої особистості.

                 Парфенюк О.В. – відповідальний, добросовісний і сумлінний працівник, значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, готує їх до участі в олімпіадах, конкурсах,  турнірах. ЇЇ учні  неодноразово перемагали в ІІ, ІІІ, IV етапах Всеукраїнських олімпіад з географії та економіки.

 

Подганюк Ольга Миколаївна – учениця 8 класу Млинівської загальноосвітньої школи №3 І- ІІІ ступенів. Ольга весела, активна, комунікабельна, легко знаходить спільну мову з ровесниками, має багато друзів. У вільний час захоплюється музикою, любить художню літературу.

     У навчальній діяльності виявляє виняткові можливості, має глибокі знання з усіх предметів. Наполеглива, працелюбна, обдарована, наділена хорошою пам’яттю, логічним мисленням, багато читає наукової літератури, вміє нестандартно мислити, розв’язує надскладні розрахункові й експериментальні задачі, володіє великим обсягом знань.

     Ольга творча особистість, здібна, ерудована. З повагою ставиться до вчителів та однокласників.

 Ще з початкових класів у Ольги з`явився хист до математики, вона неодноразово була переможцем 2 етапу всеукраїнської олімпіади з математики.
     У 2014-2015 році Ольга здобула 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії, 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.


 Шумейко Людмила Валеріївна – вчитель математики вищої категорії, «старший вчитель». Людмила Валеріївна досконало знає предмет, ефективно впроваджує нові підходи у навчанні математики, досконало володіє методикою сучасного уроку.
Методи і прийоми, які вчитель практикує у своїй роботі розвивають пізнавальну активність учнів, їх творче мислення, підвищують мотивацію до вивчення математики. Шумейко Л.В. прагне зробити урок цікавим і змістовним, змотивувати школярів до активної діяльності, самопізнання.
Учні Шумейко Людмили Валеріївни були призерами І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з математики, а також математичних конкурсів.

 

 

 

Прокопчук Лариса Семенівна - вчитель хімії Млинівської загальноосвітньої школи №З І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії, вчитель методист, досвідчений педагог, керівник районного семінару-практикуму вчителів хімії, щорічно плекає переможців І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з хімії.

   Лариса Семенівна виявляє високий професіоналізм у викладанні хімії. Вимоглива до себе, учнів. Успішно працює над розвитком обдарованої особистості її творчого нестандартного мислення. Вважає, що кожен її вихованець повинен прагнути до самовдосконалення через працю, сумлінність, відповідальність, добросовісність. Педагогічне кредо вчителя «Пошук істини життя через наукові лабіринти знань до вершин удосконалення».

 

 

 Марчук Святослав Дмитрович - це одна із найяскравіших постатей в педагогіці Млинівщини. Учитель фізики Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, вчитель-методист, нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», керівник гуртків фізико-технічного напрямку Млинівського  районного будинку творчості школярів.

Святослав Дмитрович постійно працює над вдосконаленням змісту шкільного курсу фізики, фізичного експерименту, перебуває в постійному пошуку нових ідей, розробки цікавих приладів для викладання фізики. За останні 5 років розробки його вихованців отримали 3 дипломи І ступеня на Всеукраїнській виставці технічної творчості учнівської молоді. Марчук С.Д. є постійним дописувачем фахових фізичних видань.

 

 

            Сюрвасєва Анна Валеріївна, випускниця Млинівської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів.

Вирізняється серед інших учнів старанністю, відповідальністю та інтересом до природничо-математичних наук. Нестандартно мислить, пропонує цікаві оригінальні рішення, в яких поєднує знання з різних навчальних дисциплін. У навчальній діяльності виявляє значні можливості, всебічно розвинена.  Має високий рівень знань з усіх предметів, проте особливих успіхів досягла у вивченні географії та інформатики

У 2014 – 2015 навчальному році найбільшим здобутком Ані є  перемога у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіади з інформаційних технологій, де вона виборола ІІ місце.

 

 Яковець Сергій Миколайовичвчитель інформатики Млинівської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, має високу науково-теоретичну і методичну підготовку, виявляє високий рівень професіоналізму, досконало володіє ефективними формами, методами організації навчально-виховного процесу. Як вчитель інформатики, Яковець С.М. постійно розвиває інтерес учнів до знань, виховує прагнення до постійного їх поповнення. Його уроки глибоко продумані, відзначаються високим рівнем та науково-методичним обґрунтуванням.

Як творча особистість вважає своїм обов’язком реалізувати власний потенціал в творчо мислячих учнях, які здатні перейняти і примножити здобутки старших поколінь.

 

 

Новосад Андрій – учень 10 класу Млинівської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, вихованець краєзнавчого гуртка Млинівського районного будинку творчості школярів.

Андрій – усебічно розвинена особистість, шанує національні традиції, досліджує історію України, особливо цікавиться історією рідного краю.

За час навчання особливих успіхів досяг у вивченні гуманітарних предметів, зокрема історії, правознавства, крім того, цікавиться археологією, тому й став у 2015 році переможцем ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з історії.

Андрій - працелюбний, наполегливий, цілеспрямований, понад усе в людях цінує порядність, готовність до самопожертви, уміння висловити та відстояти власну думку.

Серед однокласників користується авторитетом і повагою.

 

Жила Інна Сергіївна – вчитель історії та правознавства Млинівської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, має високу професійну підготовку з питань навчання та виховання учнів, досконало володіє інноваційними освітніми  методиками, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, володіючи широким спектром стратегій навчання. Використовує методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу, враховуючи особливості  навчального матеріалу та здібності учнів,  формує навички самостійного здобуття знання й застосовування  їх на практиці.

Вчить учнів працювати з історичними документами, підручником та іншими джерелами знань,  оцінювати факти та явища .

 

Категорія: Інформаційні матеріали | Додав: mlynivschool3 (01.07.2015)
Переглядів: 551 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МОН молодь спорт
Освіта Рівненщини
"Педпреса"
Новини сайту
[17.05.2018][Інформаційні матеріали]
Про підсумки вибору підручників для 1 класу (0)
[30.04.2018][Інформаційні матеріали]
Про підсумки вибору підручників (0)
[26.04.2018][Інформаційні матеріали]
День цивільного захисту (0)
[25.04.2018][Інформаційні матеріали]
28 квітня - День охорони праці (0)
[23.04.2018][Інформаційні матеріали]
Вебінар з інклюзії (0)
[20.04.2018][Інформаційні матеріали]
ТЕРМІНОВО! Замовлення підручників (0)
[20.04.2018][Інформаційні матеріали]
Вітаємо з перемогою в заключному етапі олімпіади «Юне обдарування» (0)
[17.04.2018][Готуємось до ЗНО]
До уваги випускників! (0)
[16.04.2018][Інформаційні матеріали]
Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади «Юне обдарування» (0)
[13.04.2018][Інформаційні матеріали]
Заняття з правил електробезпеки (0)
Нове на Педпресі
Пошук