Субота, 16.12.2017, 00:49Вітаю Вас Гість | RSS
Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Млинівської селищної ради
Меню сайту
Шкільне життя
Інформаційні матеріали [211]
Готуємось до ЗНО [20]
Готуємось до ДПА [14]
Методична скарбничка [3]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Інформаційні матеріали

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
17 січня 2013 року на базі Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар” пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 104 учні загальноосвітніх закладів області: 27 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 25 школярів 11-го класу.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне: 11 призових місць (І – 2, ІІ – 2, ІІІ – 7); м. Кузнецовськ: 5 призових місць (ІІ – 2, ІІІ – 3); Костопільського району: 4 призових місця (І – 1, ІІ – 1, ІІІ – 2); Рівненського району: 4 призових місця (ІІ – 1, ІІІ – 3) та Рокитнівського району: 4 призових місця (ІІ – 1, ІІІ – 3). Учні Дубенського району, міст Дубно та Острог не вибороли жодного призового місця.

Найбільше переможців підготували педагоги Кукса Т.І. – 3 переможці, Покотило Л.Ф., Марач У.В., Літвінчук Т.О, Проказюк М.І, Парфенюк О.В, Шулячинська Н.А., Овсійчук Ю.М., Тапасюта О.М., – по 2 переможці.

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії:

8 клас:

І місце

Мельник Юрій Тарасович, учень Рівненської гуманітарної гімназії (учитель Сокол Тетяна Костянтинівна);

ІІ місце

Михайлова Наталія Олександрівна, учениця Костопільської ЗОШ № 6 І–ІІІ ступенів (учитель Покотило Людмила Федорівна);

Яриш Марія Борисівна, учениця Городоцької ЗОШ І–ІІІ ступенів Рівненського району (учитель Живюк Анатолій Євгенович);

Гузей Наталія Сергіївна, учениця Кузнецовської гімназії (учитель Літвінчук Тетяна Олексіївна);

Осницька Катерина Вікторівна, учениця Рівненської класична гімназія "Престиж” (учитель Олексійчук Галина Іванівна);

Тимощук Світлана Петрівна, учениця Рокитнівського НВК "Школа І ступеня – гімназія” (учитель Трохимчук Наталія Андріївна);

ІІІ місце

Ковальчук Вікторія Олександрівна, учениця Володмирецького НВК "ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ” (учитель Тарасюта Олена Миколаївна);

Семенченко Юрій Сергійович, учень Мізоцького НВК "ЗОШ І–ІІ ступенів-ліцей” Здолбунівського району (учитель Овсійчук Юрій Михайлович);

Данильчук Олександр Олександрович, учень Костопільська ЗОШ № 4 І–ІІІ ступенів (учитель Кузьмійчук Валерій Володимирович);

Приступа Назар Володимирович, учень Млинівської ЗОШ № 3 І–ІІІ ступенів (учитель Парфенюк Ольга Володимирівна);

Войтович Василь Андрійович, учень Радивилівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 (учитель Гудима Євген Петрович);

Пахнюк Микола Ярославович, учень Рокитнівського НВК "Школа І–ІІІ ступенів – ліцей” (учитель Хмельовський Юрій Леонідович);

Мельник Тетяна Олександрівна, учениця Кузнецовської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 (учитель Шулячинська Наталія Анатоліївна);

Овсіюк Марія Едуардівна, учениця Рівненської української гімназії (учитель Марач Уляна Володимирівна).



9 клас:

І місце

Міщур Надія Олегівна, учениця Дубровицької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 (учитель Придюк Ніна Миколаївна);

ІІ місце

Бурма Юлія Володимирівна, учениця Володмирецького НВК "ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ” (учитель Тарасюта Олена Миколаївна);

Якимчук Михайло Миколайович, учень Гощанської ЗОШ І–ІІІ ступенів (учитель Шолодько Дмитро Віталійович);

Філонюк Віталій Віталійович, учитель Суємської ЗОШ І–ІІ ступенів Здолбунівського району (учителі - Гетманчук Світлана Павлівна та Овсійчук Юрій Михайлович);

ІІІ місце

Томілович Олексій Васильович, учень Малівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Демидівського району (учитель Саликов Вадим Токевич);

Чопюк Аліна Андріївна, учениця Костопільської ЗОШ № 6 І–ІІІ ступенів (учитель Покотило Людмила Федорівна);

Салій Ірина Валеріївна, учениця Радивилівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 (учитель Качан Тетяна Миколаївна);

Скиба Катерина Василівна, учениця Обарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Рівненського району (учитель Біляк Ніна Миколаївна);

Павлушенко Світлана Сергіївна, учениця Купельської ЗОШ І–ІІ ступенів Рокитнівського району (учитель Павлушенко Микола Олександрович);

Ковальчук Тарас Борисович, учень Сарненської гімназії (учитель Тепель Тамара Степанівна);

Муляренко Андрій Олексійович, учень Рівненської української гімназії (учитель Марач Уляна Володимирівна);

Ємерейчук Юлія Павлівна, учениця Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22 (учитель Устимчук Олена Валентинівна).



10 клас:

І місце

Довмат Катерина Андріївна, учениця Костопільської гуманітарної гімназії ім. Т.Шевченка (учитель Матвійчук Ольга Олексіївна);

ІІ місце

Лежнюк Богданна Василівна, учениця Тучинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Гощанського району (учитель Ткачук Любов Артемівна);

Музичук Тетяна Романівна, учениця Рівненської гуманітарної гімназії (учитель Кукса Тамара Іванівна);

ІІІ місце

Швед Інна Миколаївна, учениця Березнівської гімназії (учитель Лесюк Тетяна Василівна);

Волочнюк Оксана Михайлівна, учениця Каноницької ЗОШ І–ІІІ ступенів Володимирецького району (учитель Рибачик Марина Павлівна);

Юхимчук Тетяна Миколаївна, учениця Млинівської ЗОШ № 3 І–ІІІ ступенів (учитель Парфенюк Ольга Володимирівна);

Яцкович Ольга Валеріївна, учениця НВК "Межиріцька ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ (дитячий садок)” Острозького району (учитель Тазарачева Катерина Степанівна);

Дем’янова Ангеліна Віталіївна, учениця Зорянського НВК "школа-гімназія” Рівненського району (учитель Проказюк Марина Інокентіївна);

Шуляк Ірина Петрівна, учениця Кузнецовської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 5 ( учитель Шулячинська Наталія Анатоліївна);

Шабак Ольга Володимирівна, учениця Кузнецовської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 (учитель Чилій Валентина Григорівна);

Мащенко Віталій Володимирович, учень Рівненської гуманітарної гімназії (учитель Кукса Тамара Іванівна);

Крук Андрій Миколайович, учень Рівненської гуманітарної гімназії (учитель Кукса Тамара Іванівна);

Шокарєв Олексій Віталійович, учень Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 (учитель Ліпчук Людмила Михайлівна);

Колесник Артем Юрійович, учень КЗ "Рівненський обласний ліцей” (учитель Дащук Марія Яківна).



11 клас:

І місце

Карлаш Анна Володимирівна, учениця Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8 (учитель Савурко Оксана Миколаївна);

ІІ місце

Репецький Андрій Анатолійович, учень Зарічненського НВК "ЗОШ І ступеня-гімназія” (учитель Штунда Віта Ростиславівна);

Гнатюк Ірина Сергіївна, учениця Здолбунівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 (учитель Гнатюк Вікторія Володимирівна);

Коткудак Іван Михайлович, учень Козинського НВК "ЗОШ І–ІІІ ступенів-колегіум” Радивилівського району (учитель Сова Степан Семенович);

Заремба Даниїл Вікторович, учень Сарненської гімназії (учитель Тітечко Світлана Євстафіївна);

Ярута Олена Олексіївна, учениця Кузнецовської гімназії (учитель Літвінчук Тетяна Олексіївна);

ІІІ місце

Мельничук Владислав Олексійович, учень Березнівського НВК "Економіко-гуманітарний ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” (учитель Юсковець Тамара Василівна);

Полєшко Марія Володимирівна, учениця Сварицевицької ЗОШ І–ІІІ ступенів Дубровицького району (учитель Грицюк Валентина Григорівна);

Кирильчук Олександр Васильович, учень Великоклецьківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Корецького району (учитель Літвинчук Олег Сергійович);

Сташук Катерина Леонідівна, учениця Малодорогостаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Млинівського району (учитель П’єцко Галина Іванівна);

Грицай Інна Олександрівна, учениця Зорянського НВК "школа-гімназія” Рівненського району (учитель Проказюк Марина Інокентіївна);

Тіт Марина Валентинівна, учениця Рокитнівського НВК "Школа І ступеня – гімназія” (учитель Осадча Ольга Іванівна);

Бувальцева Злата Олексіївна, учениця Рівненської гуманітарної гімназії (учитель Сокол Тетяна Костянтинівна).

За матеріалами управління освіти і науки Рівненської ОДА



Джерело: http://www.rvosvita.org.ua/news/1679-rezultati-iii-etapu-vseukrayinskoyi-olimpiadi-z.html
Категорія: Інформаційні матеріали | Додав: mlynivschool3 (22.01.2013)
Переглядів: 1114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МОН молодь спорт
Освіта Рівненщини
"Педпреса"
Новини сайту
[13.12.2017][Готуємось до ЗНО]
Пробне ЗНО-2018 (0)
[11.12.2017][Інформаційні матеріали]
До уваги випускників 2018 року! (0)
[07.12.2017][Інформаційні матеріали]
Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі конкусу ім. Т.Шевченка (0)
[30.11.2017][Інформаційні матеріали]
Український рушник – оберіг (0)
[20.11.2017][Готуємось до ЗНО]
До уваги випускиників 2018 року! (0)
[14.11.2017][Інформаційні матеріали]
Флешмоб до міжнародного дня незрячих (0)
[10.11.2017][Готуємось до ЗНО]
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році (0)
[02.11.2017][Інформаційні матеріали]
Інтерактивна школа творчого вчителя (0)
[19.10.2017][Інформаційні матеріали]
Білої акації грона запашні (0)
[14.10.2017][Інформаційні матеріали]
Тиждень козацької слави (0)
Нове на Педпресі
Пошук