Неділя, 25.06.2017, 01:19Вітаю Вас Гість | RSS
Млинівська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Шкільне життя
Інформаційні матеріали [192]
Готуємось до ЗНО [14]
Готуємось до ДПА [14]
Методична скарбничка [3]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 241
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Інформаційні матеріали

Підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад

Вітаємо наших переможців та їх вчителів:

Хімія:

Ільчук Наталія (11 клас), вчитель Прокопчук Л.С. – І місце

 

Історія:

Мельничук Олександр (8 клас), вчитель Міщанюк О.В. – ІІІ місце

Новосад Андрій (9 клас),  вчитель Гарбар О.В. – ІІ місце

Зич Інна (10 клас),  вчитель Гарбар О.В. –  ІІІ місце

 

Правознавство:

Бегас Богдана (9 клас), вчитель Жила І.С. – ІІ місце

Мельничук Аліна (10 клас), вчитель Жила І.С. – ІІІ місце

 

Російська мова:

Волошин Анастасія (9 клас),  вчитель Король Л.П. – І місце

Ільчук Наталія (11 клас), вчитель  Шологон А.О. – І місце

 

Математика:

Карачун Ірина (6 клас), вчитель Шумейко Л.В. – ІІІ місце

Подганюк Ольга (7 клас), вчитель Шумейко Л.В. – І місце

Мельничук Олександр (8 клас),  вчитель Шумейко Л.В. – ІІІ місце

Устимчук  Діана (9 клас), вчитель Яцкевич Г.Т. – ІІ місце

Юхимчук Тетяна (11 клас), вчитель  Яцкевич Г.Т. – ІІ місце

 

Інформаційні технології:

Кісільчук Олексій (8 клас), вчитель  Лісевич В.В.  – І місце

Іващенко Максим (9 клас), вчитель   Лісевич В.В. – ІІІ місце

Зич Інна (10 клас), вчитель  Яковець С.М.  – ІІ місце

Мельничук Софія (11 клас),   вчитель Яковець С.М. – ІІ місце

 

Фізика:

Ковальчук Захар (7 клас), вчитель Лісевич В.В.  - ІІІ місце

Устимчук Діана (9 клас), вчитель Марчук С.Д. – ІІ місце

Юхимчук Тетяна (11 клас),  вчитель Марчук С.Д. – ІІ місце

 

Трудове навчання:

Новосад Андрій (9 клас), вчитель Варійчук М.В. – І місце

Тітков Сергій (11 клас), вчитель Варійчук М.В. – ІІІ місце

 

Географія:

Чиряк Вікторію (8 клас), вчитель Парфенюк О.В. – ІІ місце

Приступа Назарій (9 клас), вчитель Парфенюк О.В. – І місце

Сюрвасєва Анна (10 клас), вчитель Парфенюк О.В. – ІІІ місце

Юхимчук Тетяна (11 клас), вчитель  Парфенюк О.В. – І місце

 

Англійська мова:

Садовська Людмила (8 клас), вчитель Юхимчук А.В.  - ІІ місце

Бондарчук Юлія (11 клас), вчитель Юхимчук А.В. – І місце

 

Українська мова:

Карачун Анна (7 клас), вчитель Деркач Б.А. – ІІІ місце

Бибко Катерина (8 клас), вчитель Шевчук А.В. – ІІ місце

Волошин Анастасія (9 клас), вчителі Король Л.П., Горун Є.А. – ІІ місце

Ільчук Наталію (11 клас), вчитель  Горун Є.А. – І місце

 

Французька мова:

Приступа Назарій (9 клас), вчитель Каліщук Т.М. – ІІ місце

 

Біологія:

Бегас Богдана (9 клас), вчитель Поліщук О.В. – ІІ місце

Ільчук Наталія (11 клас),  вчитель Поліщук О.В. – ІІ місце

Дякуємо вам за вашу наполегливу працю. Ви - гордість нашої школи!

Категорія: Інформаційні матеріали | Додав: mlynivschool3 (29.01.2014)
Переглядів: 205 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МОН молодь спорт
Освіта Рівненщини
"Педпреса"
Новини сайту
[19.05.2017][Інформаційні матеріали]
День вишиванки (0)
[12.05.2017][Інформаційні матеріали]
Маленькі красуні (0)
[03.05.2017][Інформаційні матеріали]
Вітаємо з перемогою в районних змаганнях з легкої атлетики (0)
[27.04.2017][Інформаційні матеріали]
800 тисяч від Київстар на розвиток освітніх ідей (0)
[27.04.2017][Інформаційні матеріали]
День ЦЗ у школі (0)
[25.04.2017][Інформаційні матеріали]
Рекомендації з відзначення 8-9 травня (0)
[25.04.2017][Інформаційні матеріали]
Клич друзів - граймо разом! - 2017 (0)
[20.04.2017][Інформаційні матеріали]
Всесвітній день охорони праці – 2017 (0)
[14.04.2017][Інформаційні матеріали]
З Великоднем! (0)
[05.04.2017][Інформаційні матеріали]
Записи вебінарів першого у 2017 році інтернет-марафону від ВГ "Основа" (0)
Нове на Педпресі
Пошук